اخبار و مقالات

اهمیت اتو در میان لوازم خانگی

اهمیت اتو در میان لوازم خانگی

اهمیت اتو (اطو) و جایگاه آن در میان لوازم خانگی به خصوص در عصر حاضر بر هیچ فردی پوشیده نیست. خیلی مواقع این تصور می‌شود که اتو فقط برای زیبایی پوشاکی است که مورد استفاده قرار می‌گیرد. این در حالی است که اتوکشی اصولی و مناسب، علاوه بر نمود زیباتر پوشاک، می‌تواند بر طول عمر آن‌ها نیز بیفزاید.

چروک بودن البسه به مرور باعث پوسیدگی آن‌ها از محل تاخوردگی آن‌ها می‌گردد. البته نباید این نکته را نیز فراموش نمود که استفاده از اتو بی‌کیفیت و نیز اتوکشی غیر اصولی نیز طول عمر مفید البسه را تا حد چشمگیری کاهش می‌دهد.

خیلی مواقع اتوکشی امری سخت و طاقت‌فرسا می‌باشد و این بیشتر به دلیل استفاده از ابزارهای نامناسب برای انجام این کار می‌باشد. زمانی که اتو و حتی میز اتو مناسب و با کیفیت باشند، تا حد زیادی علاوه بر کاهش سختی این کار، اتوکشی را به یک فعالیت جذاب و لذت بخش نیز تبدیل می‌کند.

ما پیش‌تر در مقاله‌ای تحت عنوان ” 3 مدل پر استفاده میز اتو ” به بیان و بررسی ویژگی‌های میز اتو مناسب پرداخته و در آن برخی از مدل‌های مورد استقبال مشتریان را معرفی نمودیم. پیشنهاد می‌کنیم جهت آشنایی با انواع میز اتو به مقاله مذکور نگاهی بیندازید.

بهترین اتو کدام است؟

اتو بخار هوشمند دیجیتال ساپر مدل SSI-3090

اتو بخار هوشمند دیجیتال ساپر مدل SSI-4015C

اتو بخار پرسی ساپر مدل SSP-1590

اتو مسافرتی ساپر مدل SSI-2020

بهترین اتو کدام است؟

بهترین یا برتر بودن اتو نیز همانند هر وسیله دیگری به نیاز واقعی و نیز سلیقه مصرف‌کننده بستگی دارد. برخی‌ها ممکن است با توجه به نیاز و سلیقه‌ای که دارند، مدل ساده آن را انتخاب نمایند، برخی دیگر مدل‌های بخار را انتخاب کنند و برخی‌ها هم ممکن است نظرشان به سوی اتوهای بخار پرسی باشد و آن را بهترین مدل بدانند. این بستگی به نیاز و سلیقه مصرف‌کننده دارد.
اما در کنار نیاز و سلیقه مصرف‌کننده، باید به این توجه داشت که اطلاع از برخی ویژگی‌های مهم در خصوص اتو، می‌تواند انتخاب بهتری را برای شما رقم بزند. بر این اساس نیاز است تا در هنگام خرید، با توجه به این ویژگی‌ها دستگاه مورد نظر خود را خریداری نمایید.
با توجه به گستردگی انواع مدل‌ها و برندهای موجود در بازار، پرداختن به برخی ویژگی‌ها و غافل شدن از سایر ویژگی‌ها، اجحاف در حق برخی مدل‌های اتو باشد. از این رو ما تصمیم داریم تا برخی از اتوهای پر استقبال در بازار ایران را خدمت شما معرفی نماییم تا علاوه بر آشنایی با پرفروش‌ترین اتوهای موجود در بازار، بر اساس هر مدل، اصلی‌ترین ویژگی‌های یک اتو مناسب را نیز با شما به اشتراک گذاشته باشیم.

در ادامه 4 مدل از اتوهای کمپانی ساپر را مورد بررسی قرار خواهیم داد. دلیل انتخاب این مدل‌ها، همان‌طور که اشاره شد، استقبال و رضایت مشتریان از آن‌ها و نیز وجود امکانات ویژه و مورد نیاز یک اتو با توجه به مدل آن می‌باشد.

اتو بخار هوشمند دیجیتال ساپر

اتو بخار هوشمند دیجیتال ساپر مدل SSI-3090

اولین مدل از اتوهای ساپر که به آن خواهیم پرداخت، اتو بخار هوشمند دیجیتال ساپر مدل SSI-3090 می‌باشد که به عنوان یک اتو دستی دارای 10 برنامه کاربردی می‌باشد.
وجود کف سرامیکی آن باعث شده است تا مصرف‌کننده دیگر دغدغه سوختن و یا افتادن جای اتو بر روی البسه خود را نداشته باشد و همچنین وجود قطع کن خودکار اتو پس از 30 ثانیه در حالت افقی ( اگر اتو بیش از 30 ثانیه به حالت افقی باشد، به طور خودکار قطع می‌شود)، این اطمینان را برای مصرف‌کننده به همراه می‌آورد که حتی اگر به هر دلیلی فراموش کند اتو را به موقع از روی البسه بردارد، آسیبی به آن‌ها نخواهد رسید.
توان 2200 وات اتو بخار هوشمند دیجیتال ساپر مدل SSI-3090 در کنار بهره‌مندی از برچسب انرژی A ، توجه بسیاری افرادی که اهمیت زیادی به نوع مصرف انرژی لوازم خانگی می‌دهند را به خود جلب نموده است.

برای خرید اتو، این لوازم خانگی کارآمد، به فروشگاه اینترنتی هومیکسوم مراجعه کرده و تمامی لوازم خانگی، سرویس آشپزخانه و همچنین جهیزیه عروس خود را تهیه کنید 

فروشگاه اینترنتی هومیکسوم

برخی مواقع ممکن است به دلایلی، پس از اتوکشی فراموش کنیم تا اتو را از برق بکشیم، این امر می‌تواند خطراتی جدی را به همراه داشته باشد. در این مدل و تمامی مدل های هوشمند اتو ساپر تا حد زیادی احتمال خطر در چنین شرایطی را کاهش داده است. برای این امر قطع کن خودکار 8 دقیقه‌ای به صورت عمودی را در نظر گرفته است. یعنی اگر بیش از 8 دقیقه اتو به صورت عمودی (ایستاده) قرار گیرد، به طور خودکار قطع می‌شود.
وجود آب پاش، بخاردهی عمودی، سیستم ضد چکه و صفحه نمایش دیجیتال، در کنار سایر ویژگی منحصر به ‌فرد این مدل از اتوهای ساپر، کیفیت اتوکشی را بسیار بالا می‌برد.
تولیدکنندگان اتو بخار هوشمند دیجیتال ساپر مدل SSI-3090 با در نظر گرفتن عملکرد رسوب زدایی در این مدل از اتو دستی ساپر، علاوه بر افزایش کیفیت اتوکشی، راندمان و نیز طول عمر مفید آن را نیز افزایش داده‌اند.
استفاده از کابل کنفی در این مدل از اتو ساپر، نگرانی مصرف‌کنندگان را از نظر خرابی در سیم اتصال به برق و نیز احتمال ایجاد قطعی در آن را تا حد قابل توجهی کاهش داده است.

اتو بخار هوشمند دیجیتال ساپر

اتو بخار هوشمند دیجیتال ساپر مدل SSI-4015C

اتو بخار هوشمند دیجیتال ساپر مدل SSI-4015C یکی دیگر از مدل‌های هوشمند و اتو دستی شرکت ساپر است. این مدل از تمامی ویژگی‌ها و قابلت های اتو ساپر مدل SSI-3090 برخوردار است. با این تفاوت که دارای 9 برنامه کاربردی و توان آن 2400 وات می‌باشد.
این مدل از اتو ساپر، یعنی اتو بخار هوشمند دیجیتال مدل SSI-4015C نیز مشابه مدل SSI-3090 دارای کف سرامیک، قطع کن‌های خودکار 3 دقیقه‌ای افقی و 8 دقیقه‌ای عمودی، آب پاش و بخاردهی عمودی، سیستم ضد چکه، عملکرد رسوب زدایی، کابل کنفی می‌باشد.

اتو بخار پرسی ساپر

اتو بخار پرسی ساپر مدل SSP-1590

در کنار مدل‌های متعدد اتو دستی، یکی از مدل‌های اتو که این روزها مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و توانسته است جایگاه خاصی را در میان لوازم خانگی به خود اختصاص دهد، اتوهای بخار پرسی است.
اتو بخار پرسی ساپر مدل SSP-1590 با قدرت 2200 وات و برخورداری از برچسب انرژی A به این گمانه‌زنی‌ها که اتوهای بخار پرسی مصرف برق بالایی دارند، برای همیشه خاتمه داده است. البته در برخی برندهای نامعتبر مصرف برق این اتوها بسیار بالا می‌باشد. این مدل از اتو بخار پرسی ساپر، حتی مصرف برق کمتری از اتو دستی برخی برندهای موجود در بازار دارد.
وجود صفحه پرس 80 سانتی متری با قدرت پرس بالا در اتو بخار پرسی ساپر مدل SSP-1590، علاوه پوشش بیشتر البسه در یکبار اتوکشی ، سرعت اتوکشی را نیز تا حد چشمگیری افزایش داده است.
تفلون بودن صفحه، وجود صفحه نمایشگر دیجیتالی و نیز وجود قفل ایمنی ضامن در این مدل از اتو ساپر، علاوه بر آرامش خاطر برای حفظ کیفیت البسه، اطمینان خاطر بیشتری را از نظر ایمنی آن برای مصرف‌کننده به ارمغان خواهد آورد.
وجود پایه متحرک در اتو بخار پرسی ساپر مدل SSP-1590 این امکان را به مصرف‌کننده می‌دهد تا به راحتی هر چه تمام نسبت به جابه‌جایی آن اقدام نماید.
وجود فیلتر آب به منظور رسوب‌گیری، علاوه بر کارایی، طول عمر مفید اتو بخار پرسی ساپر مدل SSP-1590 را تا حد قابل توجهی بالا می‌برد.

اتو مسافرتی ساپر

اتو مسافرتی ساپر مدل SSI-2020

در کنار تمامی مدل‌های حرفه‌ای که یکی از بخش‌های مهم لوازم خانگی به شمار می‌آیند، شرکت ساپر، افرادی که تمایل دارند حتی در هنگام مسافرت نیز نسبت به اتوکشی البسه خود اقدام کنند را نیز فراموش نکرده است و اتویی مناسب سلیقه تمامی افراد طراحی و تولید نموده است.
بدون شک اتو بخار مسافرتی کف سرامیک ساپر مدل SSI-2020S گزینه مناسبی برای افرادی است که مایل‌اند در مسافرت‌ها نیز یک اتو دستی تمام عیار را به همراه خود داشته باشند.
توان مصرفی 1000 وات، استفاده از کف سرامیکی، ظرفیت گنجایش 50 میلی لیتری مخزن آب آن، اسپری آب و نیز بخاردهی عمودی امکاناتی است که باعث شده است اتو بخار مسافرتی کف سرامیک ساپر مدل SSI-2020S به یکی از پرمصرف‌ترین اتوهای مسافرتی بازار ایران تبدیل شود.

در کنار تمامی امکاناتی که در خصوص اتوهای ساپر بیان شد، گارانتی دو ساله شرکت ساپر را نیز به آن بی افزائید. با این وجود، فکر نمی‌کنیم حرفی برای گفتن باقی مانده باشد. مدل‌های متعدد اتو ساپر به دلیل وجود امکانات متعدد، کیفیت بالا و نیز قیمتی مناسب در قیاس با امکانات و کیفیت برتر آن‌ها، توانسته‌اند جایگاه ویژه‌ای را در میان اتوهای موجود در بازار به خود اختصاص دهند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.