اخبار و مقالات

جایگاه سرویس پاسماوری اورانوس در سرویس آشپزخانه

جایگاه سرویس پاسماوری اورانوس در سرویس آشپزخانه

سرویس پاسماوری اورانوس، به عنوان یک سرویس آشپزخانه اورانوس در ابعادی کوچک‌تر، توانسته است در کنار سایر سرویس‌های محبوبِ این برند، به دلیل ویژگی‌هایی که دارد، همواره در سرویس جهیزیه عروس ( سرویس جهیزیه اورانوس)  نقش پر رنگی را ایفا کند. این سرویس پاسماوری اورانوس، در میان خریداران به سرویس پاسماوری استیل اورانوس و یا سرویس پاسماوری استیل نیز شناخته می‌شود.

ما پیش‌تر و در مقالات متعددی، به طور مفصل به بررسی و معرفی محبوب‌ترین سرویس‌های آشپزخانه اورانوس پرداختیم. این سرویس‌ها عبارتنداز :

سرویس آشپزخانه اورانوس مدل استوانه‌ای

سرویس آشپزخانه اورانوس مدل بل شیپ

سرویس آشپزخانه اورانوس مدل ورساچه

سرویس آشپزخانه اورانوس مدل کلاسیک

تولیدکنندگان محصولات اورانوس، با توجه به مدل‌های محبوب سرویس آشپزخانه اورانوس، نسبت به تولید سرویس پاسماوری اورانوس ( سرویس پاسماوری استیل ) نیز اقدام نموده‌اند تا در صورت نیاز، مشتریان اورانوس بتوانند سرویس پاسماوری خود را مطابق با سرویس آشپزخانه خود سِت نماید. یا اینکه تازه‌ عروسان بتوانند از سرویس پاسماوریِ هم‌شکل با سرویس خود برای سرویس جهیزیه عروس ( سرویس جهیزیه اورانوس ) استفاده کنند. در ادامه بیشتر به معرفی هر یک از این سرویس‌های پاسماوری اورانوس خواهیم پرداخت
چنانچه تمایل دارید تا در خصوص سرویس‌های آشپزخانه اورانوس که پیش‌تر به آن‌ها پرداخته‌ایم اطلاعات بیشتری کسب نمایید، پیشنهاد ما این است مدل مورد نظر خود را از بخش جستجوی سایت، جستجو نمایید و یا اینکه بر روی لینک مقالات مربوط به هر یک از مدل‌ها که در بالا ذکر شده‌اند، کلیک نمایید.

ضرورت سرویس پاسماوری اورانوس

سرویس پاسماوری اورانوس مدل کلاسیک (کمر باریک)

سرویس پاسماوری اورانوس مدل استوانه‌ای

سرویس پاسماوری اورانوس مدل بل شیپ

ضرورت سرویس پاسماوری اورانوس

زمانی که بخواهیم بیشتر به اهمیت سرویس‌های پاسماوری، خواه یک سرویس محبوب و با کیفیت چون سرویس پاسماوری اورانوس باشد و خواه سرویس‌های پاسماوری دیگر، نکته‌ای که پیش از هر چیز دیگری لازم است به آن توجه شود، این مسئله است که برای اینکه از طعم و عطر چای و قهوه لذت برد، نیاز است تا چای و قهوه را در ظروفی که دارای استاندارد های لازم هستند نگهداری نمود.
همچنین برخی‌ها ممکن است در سرویس‌های پاسماوری، قند و شکر نیز نگهداری نمایند. هر چند معمولاً قند و شکر را در ظروف مخصوص خود نگهداری می‌نمایند، اما سرویس پاسماوری اورانوس ( سرویس پاسماوری استیل )، به گونه‌ای طراحی شده است که علاوه بر اینکه برای نگهداری چای و قهوه مناسب است، بسیار مناسب نگهداری قند و شکر نیز می‌باشد. بر این اساس حتی نوعروسانی که محصولات اورانوس را انتخاب می‌نمایند، می‌توانند بر روی این سرویس به عنوان سرویس جهیزیه اورانوس ( سرویس جهیزیه عروس ) حساب ویژه‌ای باز نمایند.
نکته‌ای که در این بخش لازم است به آن اشاره نماییم، این است که اصلی‌ترین معیار در تشخیص یک سرویس پاسماوری مناسب برای آشپزخانه شما، سلیقه و نیاز شما به عنوان یک خریدار است. از این ‌رو شما باید به دقت مشخص نمایید که قصدتان از خرید یک سرویس پاسماوری چیست. در چنین شرایطی است که می‌توانید بهترین گزینه ممکن را انتخاب و خریداری نمایید.

سرویس پاسماوری اورانوس مدل کلاسیک

سرویس پاسماوری اورانوس مدل کلاسیک (کمر باریک)

سرویس پاسماوری اورانوس مدل کلاسیک ( کمر باریک ) را می‌توان محبوب‌ترین سرویس پاسماوری اورانوس به شمار آورد.
این مدل از سرویس پاسماوری اورانوس ( سرویس پاسماوری استیل )، علاوه بر وجود 3 عدد ظرف مختص نگهداری چای یا قهوه، دارای 4 عدد ظرف دیگر نیز می‌باشد که استفاده‌کنندگان می‌توانند از آن‌ها برای نگهداری ادویه جات استفاده کنند.

• ارتفاع ادویه جات: 12 سانتی متر / قطر: 7 سانتی متر

• ارتفاع چای‌خوری: 15 سانتی متر / قطر: 11 سانتی متر

در کنار این سرویس یک استند نیز وجود دارد تا استفاده‌کنندگان علاوه بر بهره‌مندی از کیفیت بالای آن‌ها، بتوانند با چینشی دلخواه، زیبایی خاصی را نیز به آشپزخانه خود ببخشند. جنس این استند از ورق آهن است که همین امر باعث دوام بسیار بالای این سرویس پاسماوری اورانوس شده است.
وجود این ویژگی‌ها و برخی ویژگی‌های دیگر که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت، باعث شده است تا سرویس پاسماوری اورانوس مدل کلاسیک، بخش جدایی‌ناپذیر سرویس جهیزیه عروس (سرویس جهیزیه اورانوس) باشد.
سرویس پاسماوری اورانوس مدل کلاسیک (کمر باریک) در 3 رنگ قابل تهیه است.

سرویس پاسماوری اورانوس مدل کلاسیک

مشابه تمامی سرویس‌های آشپزخانه اورانوس، در تولید جنس بدنه سرویس پاسماوری اورانوس مدل کلاسیک، از ورق آهن و استیل استفاده شده است.

رنگ آبکاری شده این سرویس پاسماوری و ضد زنگ بودن آن باعث شده است تا استفاده‌کنندگان در هر زمانی که نیاز باشد، بدون نگرانی از تغییر رنگ و یا زنگ‌زدگی، نسبت به شستشوی آن‌ها اقدام کنند.

در طراحی درب این مدل از سرویس پاسماوری، اولاً به جهت زیبایی و ثانیاً به جهت اینکه محتوای درون ظروف کاملاً قابل مشاهده باشد، از طلق شیشه‌ای استفاده شده است.

نکته مهم و کلیدی در خصوص این سرویس پاسماوری، که باعث گردیده تا در کنار کیفیت فوق‌العاده‌ای که دارد، محبوبیت ویژه‌ای را در میان استفاده‌کنندگان به همراه داشته باشد، ارائه گارانتی 5 ساله تعویض محصول است. بدون شک وجود چنین ضمانتی مهر تأییدی بر کیفیت بالای این محصولات است.

سرویس پاسماوری اورانوس مدل استوانه‌ای

سرویس پاسماوری اورانوس مدل استوانه‌ای، مدلی دیگر از سرویس‌های محبوب پاسماوری تولید شده در مجموعه اورانوس می‌باشد که به دلیل کیفیت، ظاهر و قیمت مناسب، هر کدبانویی را راغب می‌کند تا آن‌ها را در کنار سایر سرویس‌های آشپزخانه خود داشته باشد.

سرویس پاسماوری اورانوس مدل استوانه ای

این سرویس نیز مشابه سرویس پاسماوری اورانوس مدل کلاسیک در تولید جنس بدنه آن از ورق آهن و استیل استفاده شده است.

رنگ آبکاری شده این سرویس و ضد زنگ بودن آن باعث شده است تا استفاده‌کنندگان در هر زمانی که نیاز باشد، بدون نگرانی از تغییر رنگ و یا زنگ‌زدگی، نسبت به شستشوی آن‌ها اقدام کنند.

در طراحی مدل استوانه‌ای از سرویس آشپزخانه اورانوس، اولاً به جهت زیبایی و ثانیاً به جهت اینکه محتوای درون ظروف کاملاً قابل مشاهده باشد، بر روی بدنه از طلق شیشه‌ای استفاده شده است.

گارانتی 5 ساله تعویض محصول سرویس پاسماوری اورانوس مدل استوانه‌ای ویژگی دیگری است که در کنار سایر سرویس‌ها، باعث محبوبیت این مدل از سرویس پاسماوری گشته است.

سرویس پاسماوری اورانوس مدل بل شیپ

سرویس پاسماوری اورانوس مدل بل شیپ مدلی دیگر از سرویس‌های محبوب پاسماوری تولید شده در مجموعه اورانوس می‌باشد که دارای ویژگی‌هایی مشابه سرویس پاسماوری اورانوس مدل استوانه‌ای می‌باشد.

سرویس پاسماوری اورانوس مدل بل شیپ

• جنس بدنه از ورق آهن و استیل
• رنگ آبکاری شده و ضد زنگ بودن
• گارانتی 5 ساله تعویض محصول

پیش‌تر در خصوص این مدل از سرویس پاسماوری اورانوس ( سرویس پاسماوری استیل )، در مقاله‌ای تحت عنوان ” جایگاه سرویس چای‌خوری در لوازم آشپزخانه ” به بیان ویژگی‌هایی پرداخته‌ایم که پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به مقاله مذکور بیندازید.

سرویس‌های پاسماوری اورانوس ( سرویس پاسماوری استیل ) به عنوان بخشی از سرویس آشپزخانه اورانوس، در کنار سایر سرویس‌های محبوب این برند (سرویس جهیزیه استیل اورانوس، سرویس آشپزخانه مدل استوانه‌ای، مدل بل شیپ، مدل کلاسیک، مدل ورساچه و …)، به دلیل کیفیت بالا، گارانتی 5 ساله و نیز قیمتی مناسب در قیاس با کیفیت برتر آن، توانسته است جایگاه ویژه‌ای را در میان سرویس‌های پاسماوری موجود در بازار به خود اختصاص دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *