اخبار و مقالات

سرویس آشپزخانه اورانوس مدل استوانه‌ای

سرویس آشپزخانه اورانوس مدل استوانه‌ای

سرویس آشپزخانه اورانوس مدل استوانه‌ای، یکی از متعدد سرویس‌های آشپزخانه اورانوس است که به دلیل محبوبیتی که در میان استفاده‌کنندگان سرویس‌های آشپزخانه دارند، همواره به عنوان بخشی از یک آشپزخانه مدرن مورد توجه بسیاری قرار می‌گیرد. در بسیاری مواقع زمانی که در میان استفاده‌کنندگان از سرویس‌های آشپزخانه، صحبت از سرویس جهیزیه استیل اورانوس به میان می‌آید، منظور یک مدل خاص از سرویس‌های اورانوس نیست، بلکه منظور تمامی سرویس‌های این برند می‌باشد.

بر همین اساس و با توجه به اینکه تولیدکنندگان محصولات اورانوس سرویس‌های آشپزخانه متعدد و متنوعی را در پارچه‌های مختلف تولید و روانه بازار می‌کنند، ما سعی کرده‌ایم در چندین مقاله متوالی، به معرفی این سرویس‌ها بپردازیم. پیشنهاد ما این است که با جستجوی مدل مورد نظر خود در بخش جستجوی سایت، اطلاعات بیشتری را در خصوص مدل‌های مورد نظر کسب نمایید.

تنوع رنگ سرویس آشپزخانه اورانوس مدل استوانه‌ای

سرویس آشپزخانه اورانوس مدل استوانه‌ای

تعداد پارچه‌های سرویس آشپزخانه اورانوس مدل استوانه‌ای

نکته مهم

در یک دسته‌بندی کلی می‌توان محبوب‌ترین سرویس‌های آشپزخانه اورانوس را که در ایجاد یک آشپزخانه مدرن نقش بسزایی دارند را به صورت زیر معرفی نمود.

سرویس آشپزخانه اورانوس مدل استوانه‌ای

سرویس آشپزخانه اورانوس مدل بل شیپ

سرویس آشپزخانه اورانوس مدل ورساچه

سرویس آشپزخانه اورانوس مدل کلاسیک

سرویس‌های مذکور به دلیل زیبایی، کیفیت و تنوع مثال زدنی که دارند، در بسیاری مواقع از آن‌ها تحت عنوان سرویس جهیزیه استیل اورانوس نام می‌برند.

تنوع رنگ سرویس آشپزخانه اورانوس مدل استوانه‌ای

بدون تردید رنگ بندی آشپزخانه و طبیعتاً یک آشپزخانه مدرن متأثر از لوازم متعددی است که در آن قرار داده می‌شود. استفاده به‌ جا و قرارگیری و چینش درست لوازم آشپزخانه می‌تواند جذابیت فوق‌العاده و نیز شادابی خاصی را به همراه داشته باشد. سرویس آشپزخانه ( سرویس آشپزخانه اورانوس مدل استوانه‌ای، سرویس جهیزیه استیل اورانوس و … )، رنگ بندی کابینت‌ها، رنگ دیوارها و سقف، لوازم آشپزخانه و … اصلی‌ترین مواردی هستند که در طراحی رنگ آشپزخانه و ایجاد دکوراسیون آشپزخانه بسیار حائز اهمیت هستند.
ما پیش‌تر در مقاله‌ای تحت عنوان ” سرویس آشپزخانه و رنگ بندی آشپزخانه ” به این موضوع پرداختیم که ارتباط خاصی میان سرویس آشپزخانه و رنگ بندی آشپزخانه وجود دارد و به بیانی کلیدی‌ترین بخش اثرگذار در رنگ بندی آشپزخانه، استفاده از ست‌های همرنگ و البته متناسب با دکوراسیون آشپزخانه می‌باشد. قطعاً هماهنگی در رنگ بندی، اصلی‌ترین قدم به سوی ایجاد یک آشپزخانه مدرن است.
امروزه اهمیت رنگ بندی آشپزخانه بر هیچ تولیدکننده لوازم خانگی پوشیده نیست و بر همین اساس تولیدکنندگان لوازم و سرویس آشپزخانه همواره در تلاش هستند تا تمامی وسایل مورد نیاز یک آشپزخانه مدرن را در رنگ‌ها و طرح‌های متفاوت و جذاب طراحی و تولید و روانه بازار مصرف نمایند.

سرویس آشپزخانه مدل استوانه ای

طبیعتاً هر مجموعه‌ای که در کنار کیفیت محصولات خود، بتواند در تحقق این امر ( تنوع در رنگ و طرح محصولات ) قدم بردارد، می‌تواند سهم بیشتری را از بازار به خود اختصاص دهد. یکی از این تولیدکنندگان که به دلیل کیفیت بالای محصولات، تنوع رنگ، تنوع طرح و نیز قیمتی مناسب، توانسته است در بازار سرویس آشپزخانه جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص دهد، بدون شک، مجموعه تولیدی اورانوس است.
تنوع طرح و رنگ در سرویس‌های آشپزخانه اورانوس ( سرویس آشپزخانه اورانوس مدل استوانه‌ای، سرویس جهیزیه استیل اورانوس و … ) توانسته است تا حد بسیار بالایی جوابگوی نیاز هر فردی با هر سلیقه‌ای ‌باشد. تحقق چنین امری شاید در سخن ساده به نظر برسد، اما در عمل امری بسیار دشوار است.

لوازم آشپزخانه و بهترین مدل چیدمان آشپزخانه

سرویس آشپزخانه اورانوس مدل استوانه‌ای

شاید به نحوی بتوان این ضرب‌المثل که می‌گویند « شنیدن کِی بُوَد مانندِ دیدن » را مصداق سرویس‌های آشپزخانه اورانوس دانست. خیلی مواقع ما در مورد بسیاری از موارد ( وسایل، مسافرت‌ها، خوراکی‌ها و… ) حرف‌هایی از دیگران می‌شنویم که تا زمانی خود آن موارد را مشاهده و یا تجربه نکنیم، نمی‌توان درک درستی از آن‌ها داشته باشیم. بدون شک سرویس آشپزخانه اورانوس مدل استوانه‌ای و البته سایر مدل‌های دیگر سرویس آشپزخانه اورانوس را همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره شد، مصداق روشنی از این موضوع است. بدون تردید زمانی می‌توان به طور کامل پی به مزایای سرویس‌های اورانوس برد که تجربه حداقل یکبار استفاده از آن‌ها را داشته باشیم.

سرویس آشپزخانه مدل استوانه ای

تولیدکنندگان سرویس آشپزخانه اورانوس مدل استوانه‌ای، این مدل از سرویس‌های محبوب خود را در پارچه‌های 18 ، 23 و 30 روانه بازار نموده‌اند.
مشابه تمامی سرویس‌های آشپزخانه اورانوس ( سرویس جهیزیه استیل اورانوس، مدل بل شیپ، ورساچه، کلاسیک و … ) در تولید جنس بدنه مدل استوانه‌ای از ورق آهن و استیل استفاده شده است.
رنگ آبکاری شده این سرویس و ضد زنگ بودن آن باعث شده است تا استفاده‌کنندگان در هر زمانی که نیاز باشد، بدون نگرانی از تغییر رنگ و یا زنگ‌زدگی، نسبت به شستشوی آن‌ها اقدام کنند.
در طراحی مدل استوانه‌ای از سرویس آشپزخانه اورانوس، اولاً به جهت زیبایی و ثانیاً به جهت اینکه محتوای درون ظروف کاملاً قابل مشاهده باشد، از طلق شیشه‌ای استفاده شده است. چنین طرحی به زعم بسیاری، نیاز هر آشپزخانه مدرن است.
نکته مهم و کلیدی در خصوص سرویس‌های آشپزخانه اورانوس ( سرویس جهیزیه استیل اورانوس، مدل بل شیپ، ورساچه، کلاسیک و … ) که باعث گردیده تا در کنار کیفیت فوق‌العاده‌ای که دارند، محبوبیت ویژه‌ای را در میان استفاده‌کنندگان به همراه داشته باشند، ارائه گارانتی 5 ساله تعویض محصول است. بدون شک وجود چنین ضمانتی مهر تاییدی بر کیفیت بالای این محصولات است.

تعداد پارچه‌های سرویس آشپزخانه اورانوس مدل استوانه‌ای

طبیعتاً هر اندازه که تعداد پارچه سرویس‌های آشپزخانه بالاتر باشد، تنوع و نیز کارایی بیشتری برای استفاده‌کنندگان خواهد داشت. همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، تولیدکنندگان سرویس آشپزخانه اورانوس مدل استوانه‌ای، این مدل از سرویس‌های محبوب خود را در پارچه‌های 18 ، 23 و 30 روانه بازار نموده‌اند.

از این رو و به عنوان نمونه در ادامه به معرفی لوازم موجود در سرویس آشپزخانه 30 پارچه اورانوس مدل استوانه‌ای خواهیم پرداخت.

 

سرویس آشپزخانه مدل استوانه ای

سرویس آشپزخانه 30 پارچه اورانوس از لوازم آشپزخانه زیر تشکیل شده است :

• 1 عدد سطل پدالی 12 لیتری
• 1 عدد ظرف برنج پنجره دار ( با پیمانه )
• 1 عدد جای نان
• 1 عدد ظرف شکر
• 1 عدد ظرف قند
• 4 عدد سرویس حبوبات
• 7 عدد سرویس کفگیر و ملاقه
• 1 عدد ترازو آشپزخانه
• 1 عدد ظرف ماکارونی
• 3 عدد سرویس چای‌خوری
• 8 عدد سرویس ادویه
• 1 عدد جای دستمال حوله‌ای

نکته مهم

نکته‌ای که باید در اینجا به آن اشاره نماییم این است که ممکن است برخی از خریداران لوازم و سرویس آشپزخانه، نیازی به تمامی لوازم یک سرویس نداشته باشند. از این رو مجموعه هومیکسوم در تلاش است تا این شرایط را فراهم نمایید که اقلام مورد نیاز موجود در سرویس‌ها را به صورت تک پارچه نیز در اختیار مشتریان قرار دهد. در حال حاضر این شرایط در هومیکسوم ایجاد شده است تا خریداران بتوانند اقلام 18 پارچه کرم طلایی از سرویس استوانه‌ای را فعلاً به‌صورت جداگانه تهیه نمایند. به مرور تلاش خواهد شد تا امکان فروش اقلام بیشتری به صورت تک پارچه برای مشتریان فراهم گردد.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در فروشگاه اینترنتی هومیکسوم با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

سرویس آشپزخانه اورانوس مدل استوانه‌ای به عنوان یکی از سرویس‌های محبوب اورانوس در کنار سایر سرویس های آشپزخانه خود ( سرویس جهیزیه استیل اورانوس، مدل بل شیپ، ورساچه، کلاسیک و … )، به دلیل وجود تنوع در رنگ، کیفیت بالا، گارانتی 5 ساله و نیز قیمتی مناسب در قیاس با کیفیت برتر آن، توانسته است در راستای تحقق یک آشپزخانه مدرن، جایگاه ویژه‌ای را در میان سرویس‌های آشپزخانه موجود در بازار به خود اختصاص دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *