اخبار و مقالات

3 مدل اصلی سشوار

بهترین سشوار

ممکن است هر یک از ما پس از استحمام و یا پس از بیرون آمدن از استخر، به این فکر افتاده‌ باشیم تا موهای خود را به چند دلیل سشوار کنیم. یکی به دلیل خشک نمودن موها، به خصوص در فصول سرد سال. دلیل دیگر اینکه فرم و حالت مناسبی را به موهای خود بدهیم. برخی مواقع هم به دلیل شنیده‌هایی در خصوص مضرات استفاده از سشوار، ترجیح داده‌ایم از سشوار استفاده نکنیم. 

اینکه سشوار چه فواید و چه مضراتی دارد، اولاً موضوع بحث ما نیست و ثانیاً بستگی به این دارد که بخواهیم از چه منظری به آن نگاه کنیم. حال در این مقاله شما را با انواع سشوار و کارایی آنها آشنا می کنیم.

انواع سشوار

سشوار خانگی

سشوار آماتور یا نیمه‌حرفه‌ای

سشوار حرفه‌ای

بهترین سشوار

نوع و قدرت موتور

تنظیم حرارت

وجود باد سرد

تنظیم سرعت

نوع المنت

قابلیت یون

وجود دیسپانسر

وزن مناسب

متمرکز کننده هوا

سشوار ساپر

 

 

سشوار وسیله‌ای الکتریکی است که برای خشک کردن و حالت دادن به موی سر مورد استفاده قرار می‌گیرد. خیلی مواقع حتی نوع سشوار می‌تواند فواید استفاده از آن را افزایش و مضرات را کاهش دهد و برخی دیگر از مواقع، می‌تواند مضرات را افزایش دهد. این مسئله بستگی به نحوه مصرف و نوع سشواری دارد که از آن استفاده می‌شود.

 

 

انواع سشوار

در بررسی سشوارها، فارغ از هر گونه ویژگی، نیاز است تا آن‌ها را بر اساس نوع کاربری و عمدتاً بر اساس توان و ویژگی‌های خاصی که دارند مورد بررسی قرار داد. با توجه به این موارد، می‌توان آن‌ها را در 3 دسته اصلی قرار داد.

 

 

سشوار خانگی

این مدل از سشوارها با توجه به توان و سرعت کمی که دارند، بیشتر مناسب خشک کردن مو می‌باشد تا اینکه بخواهیم از آن‌ها جهت حالت دادن موها استفاده کنیم. سشوار خانگی را برخی‌ها سشوار مسافرتی نیز می‌نامند.

 

 

سشوار آماتور یا نیمه‌حرفه‌ای

این مدل از سشوارها از نظر توان، سرعت، حرارت و ویژگی‌های موجود، 1 یا 2 پله بالاتر از سشوارهای خانگی هستند، اما می‌توانند گزینه مناسبی برای خشک کردن و حالت دادن به موها باشند. از این مدل سشوارها می‌توان به عنوان سشوار مسافرتی نیز استفاده کرد.

 

 

سشوار حرفه‌ای

این مدل به دلیل ویژگی‌ها و تنظیمات خاص و نیز سرعت، حرارت و توان بالایی که دارد، می‌تواند یک گزینه عالی برای افرادی باشد که به طور مداوم از سشوار استفاده می‌کنند و تمایل دارند تا حالت‌های متنوعی را به راحتی بر روی موهای خود یا دیگران پیاده کنند. برخی‌ها چنین سشوارهایی را سشوار آرایشگاهی نیز می‌نامند.

 

 

بهترین سشوار

 

 

بهترین سشوار

همان‌طور که به دفعات اشاره کرده‌ایم، بهتر یا برتر بودن یک وسیله، بستگی به دو حالت دارد، یکی نیاز واقعی مصرف‌کننده و دیگری نوع سلیقه مصرف‌کننده. برخی‌ها ممکن است با توجه به نیاز و سلیقه‌ای که دارند، مدل خانگی یا سشوار مسافرتی را بهترین مدل بدانند و برخی دیگر مدل حرفه‌ای را بهتر بدانند. این بستگی به نیاز و سلیقه شما دارد.
اما در کنار نیاز و سلیقه مصرف‌کننده، چنانچه تمایل دارید تا سشواری حرفه‌ای انتخاب کنید، از نظر فنی و کیفیت استفاده ویژگی‌هایی وجود دارد که نیاز است خریداران در هنگام خرید سشوار حرفه‌ای، با نیم‌نگاهی به آن‌ها بتوانند انتخاب بهتری داشته باشند.

 

شما هم دوست دارید بهترین سشوار موجود را خریداری نمایید. بر روی لینک روبرو کلیک نمایید. خرید سشوار ساپر مدل SHD-240

 

در ادامه برخی از ویژگی‌های‌ مهم یک سشوار حرفه‌ای را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

 

نوع و قدرت موتور

در سشوارهای خانگی (سشوار مسافرتی) از موتور سبک یا DC استفاده می‌شود و در سشوارهای حرفه‌ای از موتور سنگین یا AC استفاده می‌گردد. علاوه بر نوع موتور، قدرت موتور نیز در هنگام خرید سشوار باید مورد توجه قرار بگیرد.
قدرت و توان مصرفی مناسب برای مدل‌های خانگی 2000 وات به پایین و برای مدل‌های حرفه‌ای 2000 وات به بالا می‌باشد.

 

 

تنظیم حرارت

وجود دکمه تنظیم حرارت و تنظیمات مربوط به میزان و نوع حرارت، یکی از ویژگی‌های ضروری و لازم برای سشوارهای حرفه‌ای می‌باشد. وجود این قابلیت در سشوار آرایشگاهی بیشتر از هر نوع سشوار دیگری مورد توجه قرار می‌گیرد.

 

 

وجود باد سرد

وجود دکمه انتقال باد سرد در سشوارهای حرفه‌ای امری ضروری است و می‌تواند علاوه بر استفاده‌های متعدد، در حالت بخشیدن به مو نیز بسیار مؤثر باشد. وجود قابلیت باد سرد در سشوار و اتمام سشوار کشیدن با باد سرد، می‌تواند تأثیر بسزایی در درخشندگی موها داشته باشد.

 

 

تنظیم سرعت

در خیلی مواقع میزان سرعت پرتاب باد علاوه بر کنترل میزان انتقال حرارت برای خشک کردن موها، این امکان را فراهم می‌کند تا حالت‌دهی به موها نیز به نحو بهتری انجام بگیرد. وجود دکمه تنظیم سرعت پرتاب باد در هر سشوار حرفه‌ای ضروری می‌باشد. شاید در سشواری مسافرتی این قابلیت زیاد به چشم نیاید، اما زمانی که قرار است از سشوار به عنوان یک سشوار آرایشگاهی استفاده گردد، این قابلیت را به هیچ وجه نمی‌توان نادیده گرفت.

 

برای خرید این محصول کارآمد به عنوان لوازم خانگی و یا جهیزیه عروس، به فروشگاه اینترنتی هومیکسوم مراجعه کنید.

 

 

نوع المنت

در برخی از مدل‌های جدید، به جهت جلوگیری از داغ شدن بدنه و نیز انتقال یکنواخت حرارت به بیرون، فضای داخلی آن‌ها را با چینی یا سرامیک پوشش می‌دهند. وجود پوشش سرامیکی در سشوار آرایشگاهی، باعث می‌شود تا علاوه بر افزایش طول عمر، راحتی کار مضاعفی را نیز برای آرایشگران به همراه داشته باشد.

 

 

قابلیت یون

این مدل از سشوارها با توجه به یون‌های منفی، مناسب موهای ضخیم و اصطلاحاً فِر می‌باشد و علاوه بر سریع‌تر خشک کردن موها، باعث ایجاد درخشندگی در آن‌ها می‌شود.

 

 

وجود دیسپانسر

یکی از قابلیت‌های جانبی سشوارهای حرفه‌ای، دیسپانسر است. دیسپانسر وسیله‌ای جانبی است که با نصب کردن آن بر روی سشوار می‌توان حالت بهتری را به موهای موج‌دار بدهید.

 

 

وزن مناسب

یکی از عوامل ایجاد تنبلی در سشوار کشیدن، خستگی دست به دلیل وزن بالای آن است. معمولاً وزن مناسب برای سشوارهای حرفه‌ای بین 500 تا 700 گرم توصیه می‌شود. شاید مقوله وزن برای یک سشوار مسافرتی زیاد به چشم نیاید، اما زمانی که سشوار مورد استفاده، سشوار آرایشگاهی باشد، قضیه بسیار متفاوت است.

 

 

متمرکز کننده هوا

یکی دیگر از وسایل جانبی و فوق‌العاده در سشوارهای حرفه‌ای، متمرکز کننده هوا می‌باشد. شما با نصب کردن این وسیله در انتهای سشوار، می‌توانید موهای خود را بهتر سشوار کشیده و از ایجاد پیچش ناخواسته در موها جلوگیری کنید. سشوارهای حرفه‌ای حداقل یک متمرکز کننده دارند.

 

 

سشوار ساپر

 

 

سشوار ساپر

با توجه به تمامی معیارها و ویژگی‌هایی که نیاز است در هنگام انتخاب یک سشوار حرفه‌ای مورد توجه قرار گیرید، در این بخش قصد داریم یکی از برندهای سشوار موجود در بازار که توانسته است به دلیل کیفیت بالا اعتماد مشتریان را به سوی خود جلب نماید، خدمت شما عزیزان معرفی نماییم.
سشوار ساپر مدل SHD-240 با برخورداری از نوع موتور AC و نیز توان مصرفی حداکثری 2000 وات، توانسته است جایگاه ویژه‌ای را در میان سشوارهای حرفه‌ای به خود اختصاص دهد.

سشوار ساپر مدل SHD-240 به دلیل قابلیت پرتاب باد با سرعت 70 تا 105 کیلومتر بر ساعت، هر مصرف‌کننده حرفه‌ای را قانع می‌کند تا لذت استفاده از آن را تجربه نماید.

 

وجود قابلیت باد سرد به عنوان ویژگی سشوارهای حرفه‌ای، وجود فیلتر هوای قابل تعویض و نیز وزن کم آن (600 گرم) باعث شده است تا حرفه‌ای‌ها استفاده از آن را به سایرین نیز پیشنهاد دهند.

در مدل SHD-240 از سشوار ساپر با ولتاژ 220-240 ولت، و در نظر گرفتن طول 285 سانتی‌متری سیم و اتصال سیم چرخشی، وجود محدودیت در استفاده از آن‌ها را تا حد قابل توجهی کاهش داده است.

برخورداری از سیستم محافظت از گرمای شدید، در نظر گرفتن 3 درجه حرارت و دو درجه سرعت قابل تنظیم، سشوار ساپر مدل SHD-240 را به یکی از مدل‌های پر استفاده در بازار تبدیل کرده است.

 

به عنوان حسن ختام این مقاله، قصد داریم تا یکی از سشوارهای حرفه ای موجود در بازار ایران که به دلیل امکانات و نیز گارانتی 2 ساله، از اقبال خوبی برخوردار شده است را به شما معرفی کنیم. این دستگاه سشوار ساپر مدل SHD-240 است.

 

در کنار تمامی ویژگی‌های موجود در سشوار ساپر مدل SHD-240، وجود دیسپانسر و نیز دو عدد متمرکز کننده، به همراه دو سال گارانتی شرکت ساپر، باعث گردیده تا نتوان به راحتی از کنار آن گذشت.

این مدل از سشوار ساپر، با توجه به امکانات متعدد و فوق‌العاده‌ای که دارد، بیشتر یک سشوار آرایشگاهی تمام‌عیار می‌باشد، تا یک سشوار مسافرتی.

سشوار ساپر مدل SHD-240 به عنوان یکی دیگر از لوازم برقی ساپر، به دلیل وجود امکانات متعدد، کیفیت بالا و نیز قیمتی مناسب در قیاس با امکانات و کیفیت برتر آن، توانسته‌اند جایگاه ویژه‌ای را در میان سشوارهای حرفه‌ای موجود در بازار به خود اختصاص دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *