اخبار و مقالات

4 مزیت آبمیوه گیری 4 کاره

4 مزیت آبمیوه گیری 4 کاره

امروزه وجود آبمیوه‌های غیرطبیعی که اکثر آن‌ها سرشار از مواد نگهدارنده می‌باشد از یک سو و کیفیت پایین آن‌ها از سوی دیگر، ممکن است برای تجربه طعم واقعی و البته سالم آبمیوه طبیعی، هر کسی را نسبت به تهیه آبمیوه گیری راغب نماید. در این میان وجود مدل‌های مختلف آبمیوه گیری، از مدل‌های ساده گرفته تا آبمیوه گیری 4 کاره و … باعث شده است تا انتخاب یک دستگاه مناسب مقداری دشوار به نظر برسد.

برخی‌ها ممکن است فقط از خرید آبمیوه گیری به دنبال تهیه یک آب میوه سالم و خوش طعم باشند، اما برخی‌های دیگر ممکن است بخواهند علاوه بر آبمیوه گیری از آن استفاده‌های دیگری مثل مخلوط‌کن و همزن هم داشته باشند. اینجاست که مقداری انتخاب دستگاه مناسب چالش‌برانگیز خواهد شد.

خیلی مواقع ممکن است قصد داشته باشیم تا به جای هزینه‌های جداگانه برای خرید آبمیوه گیری، همزن، مخلوط‌کن و آسیاب کن، تصمیم بگیریم تا یک دستگاه چندکاره بخریم. اینجاست که آبمیوه گیری 4 کاره می‌تواند مناسب‌ترین گزینه باشد. در میان چنین مدل‌هایی، آبمیوه گیری ساپر بی‌شک یکی از گزینه‌هایی است که می‌تواند جزء اولین انتخاب‌های هر فرد مشکل‌پسندی باشد.
در خصوص آبمیوه گیری ساپر و به خصوص آبمیوه گیری 4 کاره ساپر در همین مقاله توضیحاتی را بیان خواهیم کرد.

4 مزیت آبمیوه گیری 4 کاره

شاید برخی‌ها موافق این نباشند که از دستگاه‌های چندکاره استفاده نمایند و برای چنین انتخابی دلایل خاص خود را داشته باشند. اما در مقابل برخی‌ها تأکید بر این دارند که به جای هزینه برای خرید چند وسیله به صورت جداگانه، با هزینه به مراتب پایین‌تری، نسبت به خرید دستگاهی اقدام کنند که به طور کامل جوابگوی نیازهای آن‌ها و نیز بضاعت مالی آن‌ها باشد.

آبمیوه گیری 4 کاره یکی از این نوع دستگاه‌هاست که می‌تواند علاوه بر برآوردن نیازهای مصرف‌کننده، تا حد زیادی صرفه‌جویی اقتصادی نیز برای مصرف‌کنندگان به همراه داشته باشد. اگر بخواهیم به صورت خیلی خلاصه اشاره‌ای به مهم‌ترین مزایای آبمیوه گیری 4 کاره داشته باشیم، می‌توان 4 مزیت مهم را برشمرد:

• چهار دستگاه آبمیوه گیری، مخلوط‌کن، همزن و آسیاب در یک دستگاه
• صرفه اقتصادی بالا، در مقایسه با خرید 4 دستگاه مجزا
• اشغال فضای بسیار کمتری در مقایسه با 4 دستگاه مجزا
• مراقبت به مراتب راحت‌تر در مقایسه با 4 دستگاه مجزا

آبمیوه گیری

بهترین آبمیوه گیری

به دفعات این موضوع در مقالات مورد توجه قرار گرفته است، زیرا هر زمانی که قصد خرید وسیله یا ابزاری را داریم، قطعاً اولین سؤالی که به ذهن هر خریداری خطور می‌کند این است که، کدام وسیله خوب است؟ کدام برند بهتر است؟ و…

در خصوص آبمیوه گیری هم این قضیه قطعاً وجود دارد. بهتر یا برتر بودن یک وسیله، همان‌طور که بارها اشاره کرده‌ایم، به نیاز واقعی و نیز سلیقه مصرف‌کننده بستگی دارد. برخی‌ها ممکن است با توجه به نیاز و سلیقه‌ای که دارند، مدل تک‌کاره ( فقط آبمیوه گیری) را بهترین مدل بدانند و برخی دیگر مدل چندکاره (مثلاً 4 کاره) را بهتر بدانند. این بستگی به نیاز و سلیقه مصرف‌کننده دارد.

با محصولات فروشگاه اینترنتی هومیکسوم بیشتر آشنا شوید. فروشگاه اینترنتی هومیکسوم

اما در کنار نیاز و سلیقه مصرف‌کننده، باید به این توجه داشت که اطلاع از برخی ویژگی‌های مهم در خصوص این دستگاه‌ها، می‌تواند انتخاب بهتری را برای شما رقم بزند. بر این اساس نیاز است تا در هنگام خرید آبمیوه گیری، با توجه به این ویژگی‌ها دستگاه مورد نظر خود را خریداری نمایید.
در ادامه برخی از ویژگی‌های‌ مهم یک آبمیوه گیری مناسب را به صورت مختصر با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

قدرت و توان آبمیوه گیری

قدرت و توان آبمیوه گیری قطعاً می‌تواند اولین معیار برای سنجش یک آبمیوه گیری باشد. توان این دستگاه‌ها بر اساس وات سنجیده می‌شود و عمدتاً قدرتی بین 500 تا 1500 وات دارند. از آنجایی که قدرت بالا، مصرف بالای برق را نیز به همراه خواهد داشت، سعی کنید بر اساس نیاز خود آبمیوه گیری با قدرت مناسب را انتخاب کنید. قدرت بین 500 تا 700 وات کاملاً جوابگوی مصارف خانگی می‌باشد.

سایز دهانه ورودی آبمیوه گیری

سایز دهانه باید به حدی باشد که برای قرار دادن میوه مجبور به ریز کردن بیش اندازه میوه نباشیم. دقت داشته باشید که لزوماً دهانه بزرگ نشانه خوب بودن نیست. چنانچه بتوان مثلاً یک سیب را به صورت 2 و حتی 3 تکه در آن قرار داد کافی است.

ظرف تفاله میوه

وجود ظرف تفاله میوه یکی دیگر از ویژگی‌ها است که وجود آن شما را از قرار دادن طرفی جداگانه برای جمع کردن تفاله میوه بی‌نیاز می‌کند.

سرعت و بازده آبمیوه گیری

سرعت و بازده دستگاه ارتباط مستقیمی با یکدیگر دارند. هر اندازه سرعت بالا باشد، طبیعتاً بازده نیز بالا خواهد رفت. البته در خصوص بازده آبمیوه گیری مناسب باید این را نکته را اضافه نمود که میزان آبمیوه خروجی یک دستگاه، بستگی به نوع و کیفیت میوه نیز دارد. اما در شرایط معمول، یک دستگاه می‌بایست به میزان50 درصد میوه‌ها آب میوه تحویل دهد.

جنس بدنه و تیغه‌های آبمیوه گیری

عمدتاً در تولید بدنه آبمیوه گیری از استیل، پلاستیک و یا تلفیقی از هر دو استفاده می‌شود. در خصوص جنس بدنه باید این نکته را یادآور شویم که استیل یا پلاستیک بودن بدنه، تأثیر چندانی بر روی استحکام ندارد و مهم‌ترین تأثیر آن، بر روی وزن دستگاه می‌باشد. البته استفاده از استیل می‌تواند ظاهر زیباتری داشته باشد.
در ساخت تیغه‌های آبمیوه گیری از مواد مختلفی مثل فولاد، پلاستیک و استیل استفاده می‌شود که طبیعتاً استفاده از تیغه‌های استیل از نظر مقاومت در قیاس با پلاستیک و از نظر زنگ‌زدگی در قیاس با فولاد، از جایگاه به مراتب بهتری برخوردار است.

راحتی نظافت و شستشو

امکان باز و بسته شدن قطعات دستگاه پس از استفاده، باعث راحتی نظافت و شستشو آبمیوه گیری می‌شود. سهولت نظافت علاوه بر افزایش بهداشت و طول عمر دستگاه، بر کیفیت آبمیوه‌ها نیز اثر خواهد گذاشت.

لرزش و صدای دستگاه

وجود لرزش و صدا در آبمیوه گیری امری طبیعی است. اما زمانی این مسئله طبیعی است که باعث آزار و بر هم زدن آرامش نشود. در هنگام خرید می‌توانید دستگاه را روشن کرده و از نظر صدا بررسی نمایید. البته این نکته قابل ذکر است که برخی از آبمیوه گیری‌های بی کیفیت و نامرغوب، پس از چند بار استفاده دچار لرزش و صدای شدیدی می‌شوند.

آبمیوه گیری

آبمیوه گیری ساپر

یکی از آبمیوه گیری‌های موجود در بازار که توانسته است به دلیل کیفیت و امکانات ویژه‌ای که دارد، توجه مشتریان را به خود جلب نماید، آبمیوه گیری 4 کاره ساپر مدل SJBGC-4850می‌باشد.

آبمیوه گیری 4 کاره ساپر مدل SJBGC-4850چهار نیاز مصرف‌کننده پاسخ می‌دهد. آبمیوه گیری، مخلوط‌کن، همزن و آسیاب.

وجود پارچ مخلوط‌کن پیرکس به ظرفیت 1.5 لیتر این امکان را به مصرف‌کننده می‌دهد تا حجم بالایی از آب میوه طبیعی و تازه را تهیه نماید.

وجود دهانه مناسب ورودی، تیغه‌های استیل دو طرفه و تعبیه شدن دو نوع سرعت در مدل SJBGC-4850 از آبمیوه گیری 4 کاره ساپر، باعث می‌شود تا بازده دستگاه بالا رفته و بالاترین حجم ممکن آبمیوه را تحویل دهد.

در کنار سرعت و بازده عالی مدل SJBGC-4850 از آبمیوه گیری ساپر، قدرت 500 وات دستگاه، علاوه بر استاندارد بودن قدرت و توان لازم، میزان مصرف برق شما را تا حد قابل توجهی کاهش خواهد داد.

برای خرید آبمیوه گیری ساپر، این محصول کارآمد به فروشگاه اینترنتی هومیکسوم مراجعه کنید.

استفاده از استیل ضد خش در بدنه دستگاه و نیز در نظر گرفتن ابعاد مناسب 27 × 18 × 40 سانتیمتر (طول × عرض × ارتفاع) در این مدل از آبمیوه گیری ساپر، باعث شده تا در هر محیطی که قرار گیرد، جلوه بصری خاصی را به آنجا ببخشد.

وزن مناسب آبمیوه گیری 4 کاره ساپر مدل SJBGC-4850 (6 کیلوگرم) باعث شده است تا از وجود هر گونه لرزش اضافی جلوگیری شود و نیز صدای مزاحمی تولید نشود.

در کنار تمامی ویژگی‌هایی که اشاره شد، در نظر گرفتن قفل ایمنی برای دستگاه و نیز سهولت در شستشو، از دیگر قابلیت‌هایی است که باعث می‌شود تا آبمیوه گیری 4 کاره ساپر مدل SJBGC-4850 را به گزینه‌ای مناسب تبدیل نماید.

آبمیوه گیری 4 کاره ساپر مدل SJBGC-4850 به عنوان یکی دیگر از لوازم برقی و آشپزخانه ساپر، به دلیل وجود امکانات متعدد، کیفیت بالا و نیز قیمتی مناسب در قیاس با امکانات و کیفیت برتر آن، توانسته‌اند جایگاه ویژه‌ای را در میان آبمیوه گیری‌های چندکاره موجود در بازار به خود اختصاص دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.