اخبار و مقالات

5 مدل سطل زباله اورانوس

5 مدل سطل زباله اورانوس

سطل زباله اورانوس، یکی از برندهای سطل‌ زباله موجود در بازار است که به دلیل کیفیت عالی و نیز قیمت مناسب در قیاس با کیفیت، توانسته است تحت عنوان سطل پدالی اورانوس و سطل اداری اورانوس توجه مصرف‌کنندگان را با نقش‌های کاربری مختلف به سوی خود جلب نماید. ما پیش‌تر در مقاله‌ای تحت عنوان ” مدل‌های سطل زباله در لوازم خانگی” به بیان و بررسی رایج‌ترین مدل‌های سطل زباله موجود در بازار پرداختیم و انواع متعدد از این سطل‌ها را معرفی کردیم و در خصوص کاربرد هر یک نیز مطالبی را با شما در میان گذاشتیم.

در مقاله مذکور، از سطل‌های زباله هوشمند صحبت به میان آوردیم و سپس برخی از سطل‌های خانگی را مورد بررسی قرار دادیم که عبارت بودند از :

• سطل زباله معمولی
• سطل زباله با درب متحرک
• سطل زباله پدالی
• سطل زباله آویز
• سطل زباله سبدی

اما در این مقاله قصد داریم تا ابتدا از نقطه ‌نظری دیگر به اهمیت سطل‌های زباله پرداخته و سپس شما را با انواع سطل‌های زباله اورانوس، از جمله سطل پدالی اورانوس، سطل اداری اورانوس و… آشنا کنیم.

اهمیت سطل زباله در محیط‌های مختلف

جایگاه و اهمیت سطل زباله قطعاً به عنوان بخشی از تجهیزات لازم برای حفظ پاکیزگی، نظافت و سلامت محیط بر هیچ فردی پوشیده نیست. برخی از مواقع شاید ما در محیط‌های مختلف، خواه محیط‌های مسکونی و خواه محیط‌های اداری، شاهد شیوه‌های متعدد رفتاری دفع و نگهداری زباله‌ها بوده‌ایم. برخی‌ها به حدی نسبت به جمع‌آوری و دفع زباله بی‌اهمیت هستند که می‌توان بوی زباله را در محیط آن‌ها استشمام نمود.

اگر مقداری دقیق‌تر و البته منصفانه‌تر به ماهیت وجودی سطل‌های زباله بنگریم، پی به این واقعیت خواهیم برد که به دلیل اهمیت جایگاه آن‌ها در نگهداری اصولی زباله، جلوگیری از انتشار بوی بد، جلوگیری از حمله آفات و نیز حفظ نظافت محیط، استفاده از آن‌ها امری اجتناب‌ناپذیر و ضروری است.
همین اجتناب‌ناپذیر بودن استفاده از سطل زباله، باعث گردیده است تا مجموعه‌های تولیدکننده لوازم خانگی و اداری، با توجه به اهمیت سطل زباله در محیط‌های مختلف، اقدام به ساخت سطل‌هایی کنند که علاوه بر کیفیت بالا، از نظر ظاهر و نوع کاربری، متناسب با محیط‌هایی باشد که قرار است در آن به کار گرفته شوند.
از این رو مجموعه اورانوس به عنوان یکی از مجموعه‌هایی که همواره در تولید و عرضه لوازم خانگی در کشور پیشگام بوده است، این بار هم در راستای حفظ سلامت محیط، بر اساس درک و شناخت درستی که از محیط‌های مختلف دارد، اقدام به تولید سطل پدالی اورانوس و سطل اداری اورانوس در مدل‌های گوناگون نموده است.
در ادامه قصد داریم تا برخی از مدل‌های سطل زباله اورانوس را به شما معرفی نماییم که در این سال‌ها توانسته است به دلیل کیفیت و تنوع بالا و نیز قیمتی پایین‌تر به نسبت کیفیت بالا، سهمی در فراهم نمودن محیطی عاری از آلودگی در اماکن مسکونی و اداری متعدد داشته باشد.

سطل زباله

سطل اداری 20 لیتری پنجره دار استیل اورانوس

زمانی که صحبت از سطل‌های زباله اورانوس در محیط‌های اداری به میان می‌آید، بدون شک بسیاری سطل اداری 20 لیتری پنجره دار استیل را تداعی خواهند نمود.

در کنار تمامی استاندارهای لازم برای حفظ سلامت محیط، این مدل از سطل اداری اورانوس، بر اساس محیطی که قرار است در آن مورد استفاده قرار بگیرد (محیط اداری) طراحی و ساخته شده است که با نگاه کردن به تصاویر مربوط آن، پی به ویژگی‌های خاص آن خواهید.

ساختار و ظاهر شکیل سطل اداری اورانوس و نیز تنوع رنگ و کیفیت مواد به کار رفته در تولید آن، قطعاً رضایت خاطر استفاده‌کنندگان از آن را به همراه خواهد داشت.
با توجه به اینکه مدیران مجموعه‌های موفق، به طراحی و نظافت محیط کاری خود بسیار اهمیت می‌دهند و از آنجا که وجود سطل زباله امری اجتناب‌ناپذیر است، سطل اداری 20 لیتری پنجره دار استیل اورانوس که بر اساس تمامی معیارهای لازم و مناسب محیط اداری طراحی و تولید گردیده است، یکی از گزینه‌هایی است که هیچ مدیری نمی‌تواند به سادگی آن را نادیده بگیرد.
یکی از ویژگی‌های دیگر این مدل از سطل اداری اورانوس که البته در تمامی سطل‌های تولید شده توسط این مجموعه به دقت به آن توجه شده است، تنوع رنگ‌های جذاب و به‌روز است. این سطل‌ها در رنگ‌های سفید با درب استیل ، استیل خش‌دار با درب استیل و مشکی خش‌دار با درب استیل تولید گردیده‌اند.

سطل زباله

در کنار این مدل از سطل اداری اورانوس، مدل ساده سطل اداری 20 لیتری استیل نیز تولید شده است که می‌توان بر اساس نوع نیاز و محیط اداری از آن‌ها استفاده نمود.

سطل زباله

سطل پدالی 20 لیتری استیل اورانوس

ساختار سطل زباله برای محیط‌های غیر اداری و یا سطل‌هایی که می‌توان به صورت مشترک در محیط‌های اداری و غیر اداری مورد استفاده قرار گیرد، مقداری متفاوت است و همین تفاوت این را می‌طلبد که در طراحی و تولید آن معیارهای خاصی مورد توجه قرار بگیرد.

به عنوان مثال، برخی سطل‌ها در محیط اداری و یا محیط‌های مسکونی صرفاً برای نگهداری زباله‌های تر و زباله‌هایی که بوی نامطبوعی را انتشار می‌دهند مورد استفاده قرار می‌گیرند. طراحی چنین سطل‌هایی به طبع مقداری متفاوت از سطل‌هایی است که صرفاً برای محیط‌های اداری طراحی و تولید می‌گردد.
مجموعه اورانوس با در نظر داشتن این تفاوت‌ها، در سبد محصولات نظافتی خود، سطل پدالی اورانوس را قرار داده است تا مصرف‌کنندگان محصولات اورانوس، در این خصوص هیچ نگرانی خاصی نداشته باشند.
در این مدل از سطل پدالی اورانوس، درب سطل به گونه‌ای طراحی و تعبیه گردیده است که پس از بسته شدن، از انتشار هر گونه بوی نامطبوع احتمالی زباله به شدت جلوگیری می‌کند. در کنار این ویژگی، وجود یک پدال که از تماس مستقیم دست با سطل جلوگیری می‌کند نیز، دیگر ویژگی‌ قابل ذکر این مدل از سطل زباله اورانوس است.
تولیدکنندگان سطل پدالی اورانوس، در کنار دقت در طراحی و تولید محصولی که از نظر معیارهای بهداشت محیط نمره قابل قبولی را داشته باشد، رعایت تمامی نکات ظاهری در این مدل از سطل پدالی اورانوس که پیش‌تر در خصوص سطل اداری 20 لیتری پنجره دار استیل اورانوس به آن‌ها اشاره گردید، نشان از توجه ویژه تولیدکنندگان محصولات اورانوس به نیازهای واقعی مصرف‌کنندگان است.

در طراحی سطل پدالی 20 لیتری استیل اورانوس، ویژگی‌هایی وجود دارد که به صورت مختصر به آن اشاره خواهیم نمود:

• استفاده از ورق آهن در بدنه سطل به جهت جلوگیری از بجا ماندن اثر انگشتان و یا مسیر آب و کثیفی بر روی آن
• دارای مخزن داخلی پلاستیکی با قابلیت جدا شدن
• دارای دستگیره جهت حمل آسان

این مدل از سطل‌ها نیز در رنگ‌های سفید با درب استیل ، استیل خش‌دار با درب استیل و مشکی خش‌دار با درب استیل تولید و هم اکنون در دسترس مصرف‌کنندگان عزیز می‌باشد.

برای خرید این محصول کارآمد و پر طرفدار، به سایت لوازم خانگی و فروشگاه اینترنتی هومیکسوم مراجعه کنید و تمامی لوازم مورد نیاز خود را خریداری نمائید

سطل زباله

سطل پدالی 16 لیتری استیل اورانوس

این مدل از سطل پدالی اورانوس، دارای تمامی ویژگی‌های موجود در سطل پدالی 20 لیتری استیل اورانوس می‌باشد. تنها تفاوت این مدل از سطل پدالی اورانوس، ظرفیت آن می‌باشد.

برای خرید سطل پدالی16 لیتری استیل اورانوس به لینک رو به رو مراجعه کنید. سطل پدالی 16 لیتری استیل اورانوس

 

سطل زباله

 

سطل پدالی 12 لیتری اورانوس مدل 710

سطل پدالی 12 لیتری اورانوس مدل 710 ، تمامی ویژگی‌های سطل پدالی 16 و 20 لیتری استیل اورانوس را دارا می‌باشد و تنها تفاوت آن در این است که استیل نمی‌باشد.

در طراحی سطل پدالی 12 لیتری اورانوس مدل 710 ، همانند سایر مدل‌های سطل پدالی اورانوس، ویژگی‌های زیر وجود دارد:

• استفاده از ورق آهن در بدنه سطل به جهت جلوگیری از بجا ماندن اثر انگشتان و یا مسیر آب و کثیفی بر روی آن
• دارای مخزن داخلی پلاستیکی با قابلیت جدا شدن
• دارای دستگیره جهت حمل آسان

سطل زباله

سطل پدالی 5 لیتری اورانوس

سطل پدالی 5 لیتری اورانوس، تمامی ویژگی‌های سطل پدالی 12 لیتری اورانوس مدل 710 را دارا می‌باشد.

در طراحی سطل پدالی 5 لیتری اورانوس، مشابه سایر مدل‌های سطل پدالی اورانوس، ویژگی‌های زیر وجود دارد:

• استفاده از ورق آهن در بدنه سطل به جهت جلوگیری از بجا ماندن اثر انگشتان و یا مسیر آب و کثیفی بر روی آن
• دارای مخزن داخلی پلاستیکی با قابلیت جدا شدن
• دارای دستگیره جهت حمل آسان

در پایان نیاز است به این نکته اشاره کنیم که مجموعه اورانوس در تلاش است تا با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا و نیز بر اساس معیارهای بهداشتی، بتواند بیش‌ از پیش خدمات ارزنده‌تری را در تولید و عرضه انواع سطل زباله اورانوس، از جمله سطل پدالی اورانوس، سطل اداری اورانوس و… ارائه نماید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *